каталог туристических сайтов
Меню сайта:

· Сайты по туризму

· Добавить сайт

· Статьи по туризму

· Добавить статью

· Новости

· Контакты


Статьи по туризму

Наснага до перемог

Ожгібесова М.В.
газета "Пульс-норма", 30 жовтня 2008 р.

Теплими сонячними днями «бабиного літа» учнівська молодь Житомирщини, об’єднана любов’ю до спорту та наснагою до перемог, виборювала першість на дистанціях, які пролягали лісами, полями та ярами.

Перший Чемпіонат з військово-туристського багатоборства, проведений Житомирським обласним центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Житомирської обласної ради (ЖОЦТКСЕУМЖОР), присвячений Дню партизанської слави та Дню туризму, зібрав біля 200 учнів та учениць 7-11 класів шкіл Житомира.

Юні спортсмени та спортсменки долали дистанції «Крос – похід» та «Смуга перешкод», на яких переправлялися схилами та ярами, орієнтувалися за допомогою компасу і карти, вражали цілі гранатами, ножами, пострілами з пневматичних пістолетів та гвинтівок.

Новий вид багатоборства дуже сподобався юнакам та дівчатам, які впевнено подолали дистанцію та дісталися до фінішу. А переможним він став для Наталії Горбаченко з ЗОШ № 30,Сергія Бобкова з ЗОШ № 5, Софії Дубової та Людмили Кравчук з гуманітарної гімназії № 23, Андрія Стрільця та Юрія Фіщука з ЗОШ № 26, Тетяни Коновалової та Руслана Паламарчука з ЗОШ № 27.

На 25 – ті обласні змагання учнівської молоді зі спортивного орієнтування, які відбулися біля с. Тетерівка, з’їхалися команди з більшості районів та міст області.

Кращі спортсмени та спортсменки, переможці регіональних змагань, сміливо вступили у двобій на дистанції «Орієнтування у заданому напрямку», довжина якої становила 6 км з 12 контрольними пунктами у юнаків та 5 км з 10 контрольними пунктами у дівчат.

Продираючись крізь хащі та болота, перемагаючи емоційне перевантаження та втому учасники змагань з максимальною можливою швидкістю долали лісові кілометри.

З великим запасом вистачило швидкості учениці 10-го класу ЗОШ № 30 м. Житомира кандидату у майстри спорту Наталії Горбаченко, яка втретє перемогла на обласних змаганнях в особистому заліку та вдруге, разом з однокласницею Іриною Мошко, стала чемпіонкою області в командному заліку.

Серед юнаків переміг Дмитро Климчук, учень 11-го класу Орепівської ЗОШ Новоград – Волинського району.

Другі місця здобули Ірина та Юрій Шелести зі Студеницької ЗОШ Коростишівського району, а третє – Тетяна Кицюк, учениця Селянщинського спортивного ліцею Черняхівського району та Денис Бабич, учень ЗОШ № 30 м. Житомира.

В командному заліку серед дівчат перемогла команда ЗОШ № 30 м. Житомира (Наталія Горбаченко, Ірина Мошко), а серед юнаків – Студеницької ЗОШ Коростишівського району (Юрій Шелест, Дмитро Борович)

«Срібло» у командному заліку дісталося команді Коростишівського району (Ірина Шелест, Марія Гончарук) та команді м.Житомира (Денис Бабич, Андрій Ковальський), а «бронза» - команді Черняхівського району (Тетяна Кицюк, Ксенія Вислоцька) та команді Новоград-Волинського району (Дмитро Климчук, Олександр Біньківський).

Змагання, покликані вдосконалювати майстерність юних спортсменів, зміцнювати потяг та прокладати реальний шлях учнівської молоді до здорового способу життя, виконали своє призначення. А ще юнаки та дівчата зустріли нових друзів та відчули радість спілкування з однолітками в сонячних променях золотої осені.

© 2007-2019 Каталог туристических сайтов. Все туристические сайты и порталы.