каталог туристических сайтов
Меню сайта:

· Сайты по туризму

· Добавить сайт

· Статьи по туризму

· Добавить статью

· Новости

· Контакты


Статьи по туризму

Осінні старти юних туристів

Ожгибесов В.Н.
«Місто», 26 жовтня 2006 р.

Протягом двох днів учнівська молодь Житомира виборювала першість на змаганнях з туристського багатоборства, присвячених Дню партизанської слави та Всесвітньому дню туризму. Біля ста юних спортсменів та спортсменок рішуче вступили у двобій на дистанції "Смуга перешкод І класу", до якої входили етапи: переправа через яр по мотузці з перилами, спуск та підйом по схилу, траверс, переправа по колоді, переправа "Маятник", навісна переправа через яр. Організував та провів змагання Житомирський обласний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Житомирської обласної ради (ЖОЦТКСЕУМЖОР) під керівництвом управління освіти і науки облдержадміністрації. Туристські баталії розгорнулися на стрімких ярах правого берега Тетерева неподалік від с.Зарічани. Сумарний перепад висот сягав 120 метрів. Це було протистояння гідних суперників, адже всі учасники змагань спортсмени-розрядники, серед яких і декілька кандидатів у майстри спорту, членів збірної команди області з туристського багатоборства. Взагалі, без спеціальної підготовки, будь-хто не може приймати участь в таких змаганнях. Відповідну спортивну кваліфікацію учнівська молодь міста набуває під час наполегливих тренувань, навчально-тренувальних походів та змагань, займаючись в спортивно-туристських гуртках ЖОЦТКСЕУМЖОР.

У ході напруженої боротьби найбільшу кількість призових місць на змаганнях здобули команди загальноосвітніх шкіл №№8,18, 26, 27, 30, 36 та Житомирського комерційного технікуму.

В особистому заліку серед юнаків перемогли: учень 8 класу школи №30 Андрій Ковальський, 9 класу школи №18 Олексій Суворов, 10 класу школи №27 Руслан Мніх, 11 класу школи №8 Володимир Котелянець, студент ЖКТ Олег Бєлінський.

Серед дівчат перші місця посіли: учениця 8 класу гімназії №23 Катерина Цуман, 9 класу школи №26 Дар'я Сарно, 10 класу школи №36 Лідія Добровольська, 11 класу школи №18 Наталія Степаненко, студентка ЖКТ Наталія Іваненко.

Змагання показали зрослу майстерність юних спортсменів порівняно з минулим роком. Більшість з учасників виконали нормативи вищих, ніж у них були, спортивних розрядів та довели свою готовність до участі у категорійних походах на складних туристських маршрутах.

© 2007-2019 Каталог туристических сайтов. Все туристические сайты и порталы.