каталог туристических сайтов
Меню сайта:

· Сайты по туризму

· Добавить сайт

· Статьи по туризму

· Добавить статью

· Новости

· Контакты


Статьи по туризму

Спортивні баталії юних туристів

Ожгибесов В.Н.
«Пульс-норма», 25 жовтня 2007 р.

В розпалі золотої осені в лісах біля Житомира відбулися змагання юних туристів - багатоборців та орієнтувальників.

Організував та провів змагання Житомирський обласний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Житомирської обласної ради (ЖОЦТКСЕУМЖОР).

Відкрита першість м.Житомира з туристського багатоборства серед учнівської молоді проходила протягом двох днів поблизу с.Зарічани. Юні спортсмени долали смугу перешкод, до якої входили етапи: навісна переправа, спуск та підйом по схилу, траверс, переправа по вірьовці з перилами, переправа по колоді.

Змагання зібрали як досвідчених спортсменів-розрядників, так і новачків, які тільки починають вивчати ази туристської техніки, адже проводилися вони серед учнів 7, 9, 10, 11 класів та студентів.

У ході напруженої боротьби найбільшу кількість призових місць здобула команда загальноосвітньої школи №30. На другому місці за кількістю призових місць були учні ЗОШ №27, а третє поділили між собою команди ЗОШ №8 та ЗОШ №36. Найкращих результатів в особистому заліку серед учнів 7-х класів досягли Олена Кулинич та Артур Здаєвський; 9-х - Ганна Тичинська та Андрій Ковальський; 10-х - Олексій Камінний та Христина Коновалова; 11-х - Дмитро Горай та Лідія Добровольська. Серед студентів переміг Володимир Котелянець, а серед студенток Дар'я Сарно.

24-ті обласні змагання учнівської молоді зі спортивного орієнтування, які проходили у лісовому масиві між Богунією та с.Барашівкою, зібрали 26 команд кращих юних спортсменів-орієнтувальників з районів та міст області.

Юнаки та юнки змагалися на дистанції "Орієнтування у заданому напрямку". Орієнтуючись за допомогою компасу та карти, вони бігом долали багатокілометровий маршрут, який проліг через хащі та болота, знаходили велику кількість контрольних пунктів, відмічалися на них та прямували до фінішу, прагнучи перемоги. Насправді переможним він став для гуртківця ЖОЦТКСЕУМЖОР, учениці 9 класу ЗОШ №30 м.Житомира Наталії Горбаченко з команди Корольовського району та вихованця підліткового клубу "Фортуна" Олексія Камінного з команди Богунського району, які здобули перемоги в особистому заліку та стали чемпіонами області.

Другі місця посіли Юрій Снігуров з Коростишівського району та Олександра Верезумська з м.Бердичева, а треті - Сергій Кудряшов та Ірина Осадчук з Богунського району.

В загальнокомандному заліку перемогла команда Богунського району, "срібло" здобула команда Корольовського району, а "бронзу" - команда Новоград-Волинського району.

Результати змагань будуть зараховані в залік спартакіади школярів 2007-2008 навчального року та сприятимуть подальшій популяризації спортивного орієнтування серед учнівської молоді.

© 2007-2019 Каталог туристических сайтов. Все туристические сайты и порталы.