каталог туристических сайтов
Меню сайта:

· Сайты по туризму

· Добавить сайт

· Статьи по туризму

· Добавить статью

· Новости

· Контакты


Статьи по туризму

Туристські канікули

Ожгибесов В.Н.
«Орієнтир 6+1», 4 листопада 2004р.

Гарні погожі дні подарувала природа учням на канікулах, що тільки-но закінчилися.

Гуртківці Житомирського обласного центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Житомирської обласної ради намагалися якомога краще використати вільний канікулярний час.

Хоч і небагато було цих вільних днів, але вони вмістили у себе спортивні туристські походи по області, краєзнавчі екскурсії до визначних пам'яток природи, історії та культури рідного краю, екскурсійні поїздки до Києва з відвідуванням музеїв Т. Г. Шевченка та Великої Вітчизняної війни.

Наймасовішим заходом були загальні навчально-тренувальні збори гуртківців, на яких юні туристи опрацьовували техніку подолання різних перешкод на місцевості та тренувалися на дистанціях зі спортивного орієнтування. Збори є одним з елементів річного циклу підготовки юних спортсменів до виступу в змаганнях різного рангу та виконання ними нормативів спортивних розрядів.

Минулого навчального року понад 200 гуртківців стали розрядниками зі спортивного туризму та спортивного орієнтування. На цьому юнаки та юнки зупинятися не збираються, адже потреба у самовдосконаленні та самостверджуванні є однією з головних у підлітків.

Відпочилі на свіжому повітрі, з новими силами повернулися учні до шкіл з мріями про майбутні мандрівки та змагання.

© 2007-2019 Каталог туристических сайтов. Все туристические сайты и порталы.