Учнівські орієнтири

Ожгибесов В.Н.
«Місто», 16 жовтня 2003 р.

Всесвітній день туризму у місті Житомирі для учнівської молоді виявився справжнім святом, яке організували і провели спільно відділ з питань фізичної культури і спорту Житомирської міської ради та Житомирський обласний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.

У міському парку ім. Юрія Гагаріна - на правому березі Тетерева проводилася відкрита першість Житомира зі спортивного туризму та спортивного орієнтування.

У змаганнях взяли участь учні загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних училищ, студенти коледжів та вищих навчальних закладів м. Житомира та Житомирської області, усього - 64 команди.

Змагання зі спортивного орієнтування проводилися на дистанції "Орієнтування у заданому напрямку". Юнаки та дівчата змагалися у трьох вікових групах: молодшій (6-7 кл.), середній (8-9 кл.), старшій (10-11 кл. та студенти).

Юні спортсмени по карті знаходили контрольні пункти, відмічалися на них та бігли далі, орієнтуючись по ознаках місцевості та компасу.

У ході напруженої боротьби перемогу серед дівчат у старшій віковій групі здобула команда ЗОШ №30 м. Житомира, а серед юнаків - ЗОШ №5.

В середній віковій групі перемогли відповідно команди ЗОШ №12 та ЗОШ №5, а в молодшій - ЗОШ №7 та ЗОШ №30.

Серед студентів кращими виявилися команди юнаків та дівчат агроекологічного університету.

У загальнокомандному заліку перемогла збірна команда ЗОШ №7. Друге місце здобула команда ЗОШ №30, а третє - ЗОШ №8.

Змагання зі спортивного туризму проводилися на велосипедних дистанціях "Тріал" та "Фігурне водіння велосипеда". У командному заліку на цих дистанціях упевнено перемогла команда ЗОШ №6.

У вільний від змагань час юні туристи спілкувалися, знайомилися та брали участь у конкурсі туристської пісні біля багаття. Кращою у цьому незаліковому виді виявилася команда ЗОШ №7.

З радістю одержували переможці та призери змагань дипломи відділу з питань фізичної культури і спорту Житомирської міської ради на урочистому параді закриття змагань.

Їм насправді є чому радіти і чим пишатися, адже усі без винятку учасники змагань виконали нормативи різних спортивних розрядів - від третього юнацького до першого дорослого, а це ще один крок до самоствердження у житті, який вони роблять за своїм, вірним орієнтиром.

© 2007-2017 Каталог туристических сайтов. Все туристические сайты и порталы.