каталог туристических сайтов
Меню сайта:

· Сайты по туризму

· Добавить сайт

· Статьи по туризму

· Добавить статью

· Новости

· Контакты


Статьи по туризму

Учительська спортивна стежина

Ожгибесов В.Н.
«Житомирщина молода», 25 квітня 2002 р.

На мальовничому березі Тетерева поблизу с. Денишів у Житомирському районі відбулися обласні змагання вчителів з техніки пішохідного туризму.

Змагання зібрали команди вчителів з районів області та міст Бердичева і Новограда-Волинського. Організував та провів змагання обласний Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді (ОЦТІКУМ).

У травні відбудуться обласні змагання школярів, а нинішні показали на що здатні їхні тренери. Це був справжній іспит на туристській стежині. Вчительські команди, до яких входили як досвідчені фахівці, так і початківці, виборювали першість на смузі перешкод, долаючи етапи: в'язання туристських вузлів, переправа "маятник", переправа через яр по вірьовці з перилами, переправа по колоді, крутопохила переправа, траверс схилу, спуск спортивним способом, підйом по схилу, навісна переправа через яр, транспортування "потерпілого". Конкуренція була дуже висока, але поруч зі спортивним азартом панував дух товариськості та підтримки.

Суддями на змаганнях були працівники ОЦТІКУМ, теж досвідчені педагоги: І.В. Власенко (суддя-хронометрист), В.Ф. Віслоцький (суддя етапу), Л .М. Валієва (головний суддя), А.І. Марченко (начальник дистанції) та інші. У ході напруженої боротьби чемпіоном області в особистих змаганнях став вчитель фізичного виховання Стрибізької загальноосвітньої школи Червоноармійського району Валентин Тимошук.

Друге місце здобув П.І. Ціпак з Попільнянського району, а третє О.І. Ярошовець з Лугин.

У командній першості чемпіоном області стала команда Червоноармійського району під керівництвом В.І. Тимощука. На другому місці - команда Лугинського району, а на третьому - Чуднівського.

Вирушаючи додому, педагоги пообіцяли знову зустрітися через місяць - на обласних змаганнях юних туристів, де здаватимуть іспит вже їхні вихованці.

© 2007-2019 Каталог туристических сайтов. Все туристические сайты и порталы.