каталог туристических сайтов
Меню сайта:

· Сайты по туризму

· Добавить сайт

· Статьи по туризму

· Добавить статью

· Новости

· Контакты


Статьи по туризму

Відчуття вірного напрямку

Ожгибесов В.Н.
«Житомирщина молода», 21 жовтня 2004 р.

Нещодавно збірні команди районів та міст області зібралися біля с. Барашівки Житомирського району, щоб вибороти першість на XXI обласних змаганнях учнівської молоді зі спортивного орієнтування. Змагання були організовані та проводилися під керівництвом управління освіти і науки облдержадміністрації. Безпосереднє проведення першості здійснював Житомирський обласний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Житомирської обласної ради.

Спортивне орієнтування - дуже цікавий вид спорту, який вимагає від спортсменів як фізичних, так і інтелектуальних здібностей. Займаючись спортивним орієнтуванням, діти загартовуються фізично та навчаються мислити при емоційних перевантаженнях, що, безумовно, важливо не тільки у спорті.

Юнаки та дівчата виборювали першість в особистому, командному та загальнокомандному заліку. Багатокілометрова дистанція "Орієнтування у заданому напрямку" проходила по дуже пересіченій місцевості - через ліс, болота та струмки.

Орієнтуючись за допомогою карти і компасу, спортсмени знаходили контрольні пункти, відмічалися на них і рушали далі під сильною зливою, підкорюючи на шляху до фінішу все нові й нові простори. Перемогла у змаганнях в особистому заліку серед дівчат Наталія Мичківська, а "срібло" здобула Марина Марковська, обидві-учениці 10 класу ЗОШ №30 м. Житомира. Вони ж здобули перемогу у командному заліку серед дівчат. Бронзовим призером стала Оксана Тунік, учениця ЗОШ №3 м. Коростишева. Серед юнаків переміг Володимир Філіпович з Романівського району. Друге місце посів Андрій Омецинський з м. Коростишева, а третє Олександр Охремчук з Малинського району.

У загальнокомандному заліку перемогла збірна команда м. Житомира у складі учениць ЗОШ № 30 Н.Мичківської, М.Марковської (тренер В.М.Ожгібесов) та учнів ліцею № 25 С.Троценко і В.Сапотюка (тренер А.І. Кедись), які, до того ж, перемогли у командному заліку серед юнаків.

Друге місце здобула збірна команда Коростишівського (тренер С.А. Русецький), а третє - Бердичівського району (тренер А.В.Захарчук).

Чим відрізняються юнаки та юнки, які вступають у спортивну боротьбу в хащах та болотах, від своїх однолітків, які цього не роблять? Мабуть, нічим особливим, крім одного, головного - вони впевнені, що у них є відчуття вірного напрямку, і ця впевненість, безперечно, знадобиться їм у подальшому житті.

© 2007-2019 Каталог туристических сайтов. Все туристические сайты и порталы.