каталог туристических сайтов
Меню сайта:

· Сайты по туризму

· Добавить сайт

· Статьи по туризму

· Добавить статью

· Новости

· Контакты


Статьи по туризму

Зимові мандрівки юних туристів

Ожгибесов В.Н.
«Місто», 22 січня 2004 р.

Зимові канікули для учнів міста та області відзначилися проведенням ряду оздоровчих, навчально-тренувальних та науково-дослідницьких подорожей, які організував обласний Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (ЖОЦТКСЕУМ) управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації.Більше трьохсот гуртківців ЖОЦТКСЕУМ прийняли участь у пішохідних та лижних походах в межах області.

Найбільш підготовлені, які мають чималий досвід у спортивному туризмі, здійснили спелеологічну експедицію у печеру Млинки, що розпочинається біля с. Залісся у Чортківському районі Тернопільської області. Печера ця карстового походження, довжиною 25 км, з багатьма залами, галереями, гротами та вузькими ходами, - дуже цікава як у спортивному відношенні, так і як об'єкт для наукових досліджень.

Саме ці дві мети (спортивну та наукову) і поставила перед собою група гуртківців - учнів загальноосвітніх шкіл міста Житомира у складі 15 чоловік під керівництвом педагогів ЖОЦТКСЕУМ Людмили Валієвої та Андрія Штика.

За підсумками експедиції юні дослідники готують роботу, яку планують захищати у секції "Геологія" на обласному краєзнавчому зльоті за підсумками І туру Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої експедиції "Краса і біль України", що відбудеться у ЖОЦТКСЕУМ у лютому цього року. Вдалого їм захисту та цікавих мандрівок у майбутньому!

© 2007-2019 Каталог туристических сайтов. Все туристические сайты и порталы.